fbpx
tarihi
Merhaba değerli Hemşehrilerim,
Hepimizinde bildiği gibi Uşak'ı tanıtan derli toplu bir web sitesi yok, Yıllardır Uşak'ın Görsel, Tarihi yerlerini tanıtmak bunları gün yüzüne cıkarmak için çaba gösteriyorum, bu yüzden yıllardır biriktirdiğim birikimlerimden oluşan bir web sitesi tasarlamaya karar verdim.
 
Bu Web sitesi İnternet ortamında bir ilk oluyor ve bunun Uşak için çok faydalı olacağına inanıyorum. Web sitenin alt zemini hemen hemen bitmiş bulunmakta, şimdi tek tek içerikleri girmem gerekiyor herşeyi tek başıma yaptığım için malesef kolay değil aylarımı, yıllarımı alabilir.
 
Sizde Burada Yer Alın
Sayfaya Katılım konusunda herkezin duyarlı ve birlikçi olaçağını ümit ediyorum, ben malesef herkeze tek tek katılın teklifi sunamam ve herkezin ne iş yaptıgını bilemem. Bu yüzden eğer bir sanatcı, müzisyen, yazar, egitmen, klüp, vs.. iseniz biyografinizi benim ağzimdan yazilmış ( YAZILI ) gibi yazarak bir kaç foto ile mail adresime göndererek bu Platformda yer alabilirsiniz. Mail adresim This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
Öneri Ve Düzenleme
Elimden geldiği kadar burada kendi araştırmalarım veya WikiPedia'dan edindiğim bilgiler ile Metinlerimi hazırlıyorum, Yanlış bilgi veya yazılım olabilir, Hertürlü somut öneriye acığım ve memnun olurum...

Şehitlerimiz,
Bu vatan için can vermiş kahramanlarımız... Varsa yakınınız Fotoğraf ve kısa özgeçmişini gönderin.
 
Resmi Kurumlar,
Uşak hakkında önemli resmi kurumlar Örneğin: Kültürel Dernekler, Okullar, Camiiler, Doktorlar, Sağlık Kurumları, Sosyal Yardımlaşma, Avukatlar, Yani kısacası Halka lazım olan tüm kurumlara yer verileçektir.
 
Düğün Organize,
Uşak halkına faydalı olacağını düşündüğüm Düğün Organize bölümü, Burada A-z Düğün için gerekli Sanatcılar, Düğün Salonları, Fotoğrafcılar, Abiye Mağazası, ve düğün için gerekli nevarsa burada yer verileçektir...

Kulüpler
Uşakta faliyet gösteren her türlü Spor, Halk oyunları, Cirit, vs.. gibi egitim Yerlerine yer verileçektir...
 
Sanatkarlar
Uşakta birçok sanat ile uğraşan değerli hemşehrilerimiz var, malesef bunları birçok kişi tanımıyor, Burada Sinema sanatcısından - el sanatına kadar kimler varsa yer verileçektir, Uşaklı Müzisyenlerin Müziklerine yer verileçek ister dinleyin ister Müzikleri indirin.
 
Yazarlar
Uşak hakkında kitap, siir, Makale, Haber yazarlarına yer verilecektir. Düzenli Makale yazanlara özel bir editörlük verebilirim...

Köy Muhtarları
Uşak şehrimizin tüm köylerini tanıtmak istiyorum, Köy muhtarları bana köyleri hakkında bilgi aktarırsa memnun olurum...
 
Hayırlı Uğurlu Olsun İnşallah...
Sevgilerimle
Fevzi Ünlü
 
 
 
 
 
Kategori: /