fbpx
tarihi
Uşak Tanıtım Sayfası
İnternet ortamında Uşak'ı tanıtan derli toplu kapsamlı bir web sitesi yok, Yıllardır Uşak'ın Görsel, Tarihi yerlerini tanıtmak bunları gün yüzüne cıkarmak için çaba gösteriyorum, bu yüzden yıllardır biriktirdiğim birikimlerimden oluşan (2017) bir web sitesi tasarlamaya karar verdim. Bu Web sitesi İnternet ortamında bir ilk oluyor, bu sayfanın Uşak için faydalı olacağını ümit ediyorum. 
 
Sizde Burada Yer Alın
Uşakta bir sanatcı, müzisyen, yazar, egitmen, klüp, vs. olarak faliyet gösteriyorsanız, bana biyografinizi benim ağzimdan yazilmış ( YAZILI ) bir şekilde bir kaç fotoğraf ile birlikte E-mail Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresime göndererek bu Platformda yer alabilirsiniz.
 
Öneri Ve Düzenleme
Elimden geldiği kadar burada kendi araştırmalarım veya WikiPedia'dan edindiğim bilgiler ile Metinlerimi hazırlıyorum, yanlış bilgi veya yazılım olabilir, Hertürlü somut öneriye acığım ve memnun olurum.

Şehitlerimiz,
Uşaklı şehitlerimizin Fotoğrafını ve kısa özgeçmişini göndererek burada yer alabilir...
 
Resmi Kurumlar,
Uşak hakkında önemli resmi kurumlar Örneğin: Kültürel Dernekler, Okullar, Camiiler, Doktorlar, Sağlık Kurumları, Sosyal Yardımlaşma, Avukatlar, Yani kısacası Halka lazım olan tüm kurumlara yer verileçektir.
 
Düğün Organize,
Uşak halkına faydalı olacağını düşündüğüm Düğün Organize bölümü, Burada A-z Düğün için gerekli Sanatcılar, Düğün Salonları, Fotoğrafcılar, Abiye Mağazası, ve düğün için gerekli nevarsa burada yer verileçektir...

Kulüpler
Uşakta faliyet gösteren her türlü Spor, Halk oyunları, Cirit, vs.. gibi egitim Yerlerine yer verileçektir...
 
Sanatkarlar
Uşakta birçok sanat ile uğraşan değerli hemşehrilerimiz var, malesef bunları birçok kişi tanımıyor, Burada Sinema sanatcısından - el sanatına kadar kimler varsa yer verileçektir, Uşaklı Müzisyenlerin Müziklerine yer verileçek ister dinleyin ister Müzikleri indirin.
 
Yazarlar
Uşak hakkında kitap, siir, Makale, Haber yazarlarına yer verilecektir. Düzenli Makale yazanlara özel bir editörlük verebilirim...

Köy Muhtarları
Uşak şehrimizin tüm köylerini tanıtmak istiyorum, Köy muhtarları bana köyleri hakkında bilgi aktarırsa memnun olurum...
 

Sevgilerimle
Fevzi Ünlü
 
 
 
 
 
Kategori: /